REKUPERACJA:

Szczecin i województwo Zachodniopomorskie
zdrowy dom


Zajmujemy się montażem rekuperacji w Szczecinie i na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem działania rekuperatora oraz do skorzystania z naszej oferty.

Rekuperacja jest jednym z elementów mechanicznej  wentylacji z odzyskiem energii cieplnej. Proces polega na obiegowym przepływie powietrza poprzez wymiennik. Umożliwia to odzyskanie ciepła z powietrza usuwanego. Usuwane powietrze przepływając przez wymiennik przekazuje mu swoje ciepło, następnie wymiennik oddaje otrzymane ciepło ogrzewając świeże powietrze nawiewane z zewnątrz. Ogrzane w ten sposób świeże powietrze kierowane jest następnie do pomieszczeń "czystych". Odpowiednio dobrana do charakterystyki budynku rekuperacja, umożliwia cyrkulację powietrza w odpowiedniej ilości bez względu na warunki atmosferyczne. 


rekuperacja


Utrzymanie właściwych parametrów powietrza w pomieszczeniach możliwe jest dzięki zastosowaniu REKUPERATORA. Jest on centralą wentylacyjną z odzyskiem ciepła poprzez jej odzysk. Dzięki temu możliwa jest oszczędność energii.Centrale rekuperacyjne Enervent
Centrale rekuperacyjne ITHO
 

projekt i wykonanie: gryf.pldo góry

O firmie | Ogrzewanie | Klimatyzacja | Wentylacja | Realizacje | Kontakt
Tworzenie stron www: biznesPort.pl