pompa ciepła
pompa ciepła

Pompy ciepła – montaż w Szczecinie

Firma HEAT to nieustannie rozwijające się przedsiębiorstwo, oferujące usługi w zakresie energooszczędnych systemów stosowanych w budownictwie. Doświadczenie zbierane przez wiele lat pozwala nam tworzyć systemy umożliwiające poprawę profilu energetycznego domów czy firm naszych klientów. Zajmujemy się montażem układów związanych przede wszystkim z ogrzewaniem oraz chłodzeniem wnętrz budynków. Wśród tych rozwiązań wyróżnić można wydajne pompy ciepła, które pozwalają na tanie pozyskiwanie energii termicznej z powietrza.

Profesjonalny montaż pomp ciepła – Szczecin i nie tylko!

Jeśli chcesz zmienić źródło ogrzewania na bardziej ekologiczne, a zarazem wydajniejsze, to pompa ciepła jest dla Ciebie! Jako zespół doświadczony w budowaniu wysokosprawnych układów związanych z obiegiem, chłodzeniem czy wymianą powietrza w różnych obiektach pomożemy Ci zintegrować instalację grzewczą z tą obecną w budynku. Wiemy, jak prawidłowo przeprowadzić montaż pompy ciepła, unikając błędów często popełnianych przez konkurencyjnych wykonawców. Dzięki naszemu zaangażowaniu każdy tworzony system jest idealnie dopasowany do wymogów technicznych, a także potrzeb klienta. Twoje zadowolenie z efektów naszej pracy to dla nas priorytet!

Pompy ciepła – szeroki zakres usług

Dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w branży grzewczej, jesteśmy w stanie realizować różnego rodzaju inwestycje. Oferujemy montaż pomp ciepła zarówno w domach jednorodzinnych czy lokalach użytkowych, jak i halach przemysłowych bądź innych obiektach wielkopowierzchniowych. Nasi fachowcy z przyjemnością doradzą także przy wyborze urządzenia dopasowanego do potrzeb przyszłych użytkowników. Pracujemy wyłącznie ze sprzętem renomowanych producentów. Urządzenia te posiadają wszystkie niezbędne atesty oraz stosowne certyfikaty, dzięki czemu zyskujesz gwarancję jakości nie tylko usług, ale i samych produktów. Chcemy również wspomnieć, że nasze prace realizujemy zawsze zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, związanymi z branżą HVAC. Stawiamy na nowoczesność, maksymalną wydajność oraz Twój komfort!

Wszystkim mieszkańcom Szczecina oraz jego okolic oferujemy usługi montażu pomp ciepła, a także wszelkich układów związanych z zarządzaniem powietrzem czy energią termiczną w budynkach. Jednakże nie działamy jedynie w Szczecinie i jego pobliżu – zlecenia realizujemy również w wielu innych miejscowościach regionu. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy indywidualną ofertę, która dostosowana będzie do indywidualnych potrzeb.

W zakres naszej działalności wchodzą:

  • OGRZEWANIE NADMUCHOWE,
  • POMPY CIEPŁA,
  • KLIMATYZACJA,
  • WENTYLACJA,
  • REKUPERACJA.
0123456789001234567890
Lat doświadczenia
0123456789001234567890
Zrealizowanych projektów
0123456789001234567890
Zadowolonych Klientów

Skontaktuj się z nami

(091) 462 52 69, 506 17 16 13, 506 17 16 14
biuro@heatszczecin.pl
ul. Południowa 25B, pokój 429, 71-001 Szczecin

Skontaktuj się z nami